VIDEO/ Ylli francez ndalohet në rrugë nga tifozët, futbollisti nuk përmbahet dhe...

VIDEO/ Ylli francez ndalohet në rrugë nga tifozët, futbollisti nuk përmbahet dhe...

16:54, 01/12/2021

Samuel Umtiti ishte duke u larguar nga qendra stërvitore pas stërvitjes kur u ndal nga tre tifozë të klubit.

Tre persona qëndruan para veturës së tij duke e penguar atë që të kalojë.

Umtiti më pas doli nga vetura dhe tentoi të sqarohej me këta persona që nuk dihet se çfarë problemi kishin me të.

Futbollisti doli nga makina dhe iu tha: Hajde këtu. A e paguan makinën, e di çfarë është respekti?

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco