Formacione zyrtare/ Salernitana-Juventus, Veseli titullar

Formacione zyrtare/ Salernitana-Juventus, Veseli titullar

20:19, 30/11/2021

Juventusi është mysafirë i Salernitanës në ndeshjen që luhet në orën 20:45.

Juventusi  momentalisht zë vendin e shtatë në tabelë me 21 pikë, ndërsa Salernitana ka 8 pikë në vendin e fundit.

‘Bianconerët’ nuk po kalojnë në një formë të mirë këtë edicion, dhe sonte synojnë fitoren për të ngritur moralin e skuadrës .

Në anën tjetër Salernitana do të përpiqet që para tifozëve të saj të marrë të paktën një pikë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco