Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Erdogan, mik apo sulltan

VIDEO/ Reagimi epik i fëmijëve të Messit pushton rrjetin

VIDEO/ Reagimi epik i fëmijëve të Messit pushton rrjetin

22:39, 29/11/2021

Në ceremoninë e “Topit të Artë”, Lionel Mesi ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij dhe 3 fëmijët duke marrë vëmendjen e shumë kamerave.

Por momenti i shpalljes së fituesit të Topit të Artë, ishte epik pasi reagimi i fëmijëve të Mesit nuk pritej. 3 djemtë e Mesit nuk lëvizin fare nga vendi, duke e përjetuar në një mënyrë tjetër këtë trofe historik për babain e tyre.

Mesa duket fëmijët e Mesit janë mësuar që babai i tyre fiton shumë trofe dhe nuk u bën më përshtypje, pasi të shpallesh 7 herë futbollisti më i mirë në botë nuk është diçka e zakonshme.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco