Lajmi i fundit

'I dënuar për trafik droge’/ Zbardhet EMRI i pronarit të makinës që i vendosën tritol sot në Krujë

FOTO/ Një dhuratë e veçantë për Messin, fytyra e sulmuesit të PSG-së shfaqet në...

FOTO/ Një dhuratë e veçantë për Messin, fytyra e sulmuesit të PSG-së shfaqet në...

22:35, 29/11/2021

Lionel Messi fitoi "Topin e Artë" të shtatë në karrierë duke lënë pas vetes rivalët Robert Lewandowski dhe mesfushorin Zhorzhinjo.

Përveç trofeut të ‘’Topit të Artë’’ që iu dorëzua nga shoku i ngushtë Luis Suarez, për Lionel Messin kishte dhe një surprise mjaft të veçantë.

Drogba e ftoi ‘’pleshtin’’ të shtypte një buton të kuq, dhe menjëherë u shfaq në ekran Kulla Eiffel e cila u ndriçua me fytyrën e Lionel Mesit.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco