FOTO/ Yjet e futbollit shkëlqejnë në tapetin e kuq, Messi dhe Lewandowski shoqërohen nga...

FOTO/ Yjet e futbollit shkëlqejnë në tapetin e kuq, Messi dhe Lewandowski shoqërohen nga...

20:31, 29/11/2021

Momentet para nisjes së ceremonisë së “Topit të Artë” ishin vërtetës spektakolare, pasi yjet e futbollit dhuruan shfaqje në hyrje të ambienteve ku do të ndahet çmimi.

Filimisht, ishte Robert Lewandowski që mbërriti i pari së bashku me gruan e tij, teksa ylli polak nuk nguroi të jepte autograf për adhuruesit e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco