Lista e plotë e kandidatëve që garojnë për ‘Topin e Artë’

Lista e plotë e kandidatëve që garojnë për ‘Topin e Artë’

20:20, 29/11/2021

Ka nisur numërimi mbrapsht sa i përket fituesit të ‘’Topit të Artë’’ ku emri i fituesit parashikohet të zbulohet në orën 20:30 të mbrëmjes.

Ndërkohë, janë zbuluar dhe 10-të kandidatët e fundit, nisur nga votat e gazetarëve që kanë marrë pjesë në votim.

 

 

 

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco