VIDEO/ I gjendur mes yjeve të PSG-së, tifozi i vogël kërkon fanellën e...

VIDEO/ I gjendur mes yjeve të PSG-së, tifozi i vogël kërkon fanellën e...

21:06, 25/11/2021

Të gjendur mes lojtarëve më të mëdhenj të futbollit europian si Mesi, Nejmar apo Mbape të gjithë do të rendnin drejt tyre për të kërkuar fanellën.

Por ky nuk është rasti i një tifozi të vogël, që nuk do t’ja dijë për yjet e PSG-së dhe shkon menjëherë drejt Bernardo Silvës për ti kërkuar fanellën.

Sigurisht që portugezi ia ka plotësuar menjëherë dëshirën.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco