VIDEO+FOTO/ Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë me Torinon, njihuni me statistikat

VIDEO+FOTO/ Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë me Torinon, njihuni me statistikat

21:40, 26/10/2021

Është mbyllur në “San Siro” pjesa e parë e ndeshjes mes Milanit dhe Torinos, e vlefshme për javën e 10-të të Serie A, shkruan Syri.net.

Kuqezinjtë shkojnë në dhomat e zhveshjes me avantazhin 1-0, me golin e shënuar nga Oliver Giroud në minutën e 14-të.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco