Formacione zyrtare/ Ja si rreshtohen Chelsea-Southampton

Formacione zyrtare/ Ja si rreshtohen Chelsea-Southampton

20:31, 26/10/2021

Chelsea do të përballet me Southamptonin në Stamford Bridge, në raundin e katërt të Kupës Carabao.

Në raundin paraprak të këtij kompeticioni, Chelsea kishte triumfuar ndaj Aston Villas duke fituar nëpërmjet penalltive 4-3, pasi ndeshja në 90 minuta përfundoi me rezultat 1-1.

Southamptoni kishte triumfuar gjithashtu nëpërmjet penalltive, duke e mposhtur skuadrën e Sheffield United 4-2, gjersa koha e rregullt në 90 minuta kishte përfunduar 2-2.

Të dy skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco