Marseille-PSG/ Ja si rreshtohen ekipet në klasiken e futbollit francez

Marseille-PSG/ Ja si rreshtohen ekipet në klasiken e futbollit francez

20:34, 24/10/2021

 Sonte do të zhvillohet derbi i rivalëve më të mëdhenj në Francë, Marseille dhe PSG.

Dy skuadrat franceze e urrejnë plotësisht njëra tjetrën dhe synojnë që të dalin nga ky takim me pikët e plota.

Në tetë ndeshjet e fundit ndërmjet dy skuadrave, PSG ka arritur të dal gjithmonë fituese.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco