VIDEO/ Liverpool zhbën United, Salah shënon golin e pestë

VIDEO/ Liverpool zhbën United, Salah shënon golin e pestë

18:50, 24/10/2021

Liverpooli e ka çuar në 5:0 epërsinë kundër Manchester Unitedit, në derbin më të madh anglez që po zhvillohet momentalisht në Old Trafford.

Mohamed Salah shënoi për 5:0 për Liverpoolin në minutën e 50-të.

Ai i iku mbrojtjes së Unitedit dhe mposhti portierin David de Gea me një goditje nga afërsia.

Ky ishte goli i tretë i Salahut në këtë takim, ndërkohë që ka kontribuuar edhe me një assist.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco