VIDEO+FOTO/ Real Madridi mposht Barcelonën në pjesën e parë, statistikat

VIDEO+FOTO/ Real Madridi mposht Barcelonën në pjesën e parë, statistikat

17:06, 24/10/2021

Në “Camp Nou” po luhet ndeshja e vlefshme për javën e 10-të të La Ligës ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, shkruan Syri.net.

Në pjesën e parë ishin madrilenët që arritën të dalin triumfues me rezultatin 1-0.

Golin e vetëm të fraksionit të parë të lojës e realizoi Alaba në minutën e 32-të

 

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e pjesës së parë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco