FOTO/ Manchester United-Liverpool, Solskjaer dhe Klopp zgjedhin titullarët

FOTO/ Manchester United-Liverpool, Solskjaer dhe Klopp zgjedhin titullarët

16:46, 24/10/2021

Këtë pasdite do zhvillohet derbi i Anglisë mes Manchester United dhe Liverpoolit, në kuadër të javës së nëntë në Premierligë.

Dy gjigantët anglezë që janë duke garuar për titullin kampion do kërkojnë pikët e plota në “Old Trafford”.

Sfida mes dy ekipeve me më shumë tituj kampion në Angli do të luhet në orën 17:30 dhe tashmë Solkjaer dhe Klopp kanë publikuar formacionet zyrtare.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco