Shënoi në ndeshjen e dytë radhazi si titullar, reagon Armando Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer për...

Shënoi në ndeshjen e dytë radhazi si titullar, reagon Armando Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer për...

15:39, 24/10/2021

Armando Broja ishte për të dytën herë radhazi titullar për Southampton, këtë herë në barazimin 2-2 me Burnleyn.

Pas golit në fitoren 1-0 ndaj Leeds, Broja ishte sërish protagonist, duke shënuar një tjetër gol, por këtë pa pasur mundësinë t’i dhurojë fitoren, pasi “Shenjtorët” u ndalën në barazim.

Së fundmi, djaloshi nga Kopliku ka reaguar në rrjetet sociale, ku shfaqi zhgënjim për tri pëikët e humbura, por në të njëjtën kohë ndihej i lumtur që ndihmoj ekipin e tij me një tjetër gol.

“I zhgënjyer që nuk morëm 3 pikët, por i lumtur që ndihmova ekipin me një gol tjetër. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen tuaj.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco