VIDEO/ Supergol i Shqiprim Taipit, Kukësi ndëshkon Vllazninë

VIDEO/ Supergol i Shqiprim Taipit, Kukësi ndëshkon Vllazninë

14:33, 24/10/2021

Kukësi po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Vllaznisë, në ndehsjen e vlefshme për javën e gjashtë në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 29’ ishte Shqiprim Taipi ai i cili shënoi për verilindorët. Futbollisti 24 vjeçar realizon një supergol nga distanca teksa e ka dërguar topin në trekëndëshim e mbrojtur nga portieri Zogoviç.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco