VIDEO/ Ibra shpik, Leao zhbllokon ndeshjen: Milani në epërsi ndaj Bolonjës

VIDEO/ Ibra shpik, Leao zhbllokon ndeshjen: Milani në epërsi ndaj Bolonjës

21:10, 23/10/2021

Një gol i mrekullueshëm nga Rafael Leao ndez “Dall'Ara-n” dhe zhbllokon sfidën ndaj Bolonjës.

Milani kaloi në epërsipas një çerek ore, falë golit nga sulmuesi portugez: Devijimi i Medel pas gjuajtjes së Leaos ishte vendimtare, pasi e dërgoi topin mbi portierin e bolonjezve. Nuk duhet lënë pa përmendur fakti se Leao “dogji” mbrojtësin kundërshtar pas asistit të Ibra-s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco