FOTO/ Hajdutët i hyjnë në shtëpi, Dibalas i vjedhin koleksionin e...

FOTO/ Hajdutët i hyjnë në shtëpi, Dibalas i vjedhin koleksionin e...

10:03, 22/10/2021

Ylli i Juventusit, Paolo Dibala ka rënë pre e një vjedhje në shtëpinë e tij në ku hajdutët kanë mundur të grabisin një koleksion të çmuar orësh dore.

Hajdutët ishin të informuar që shtëpia ishte bosh dhe kanë hyrë në vilën që ndodhet në zonën e Torinos duke arritur të grabisin vetëm një koleksion me orë.

Dikush i ka pikasur dhe ka thirrur menjëherë policinë, por grabitësit ia kanë dalë t’ia mbathin. Sipas ‘’Corriere Della Sera’’, Dibala ende po bën bilancin e gjërave të humbura, pasi për momentin mungon vetëm koleksioni i orëve, ndërsa në vijim mund të zbulohen detaje të tjera.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco