Alarmohet Bajerni, Nagelsmann rezulton pozitiv me COVID-19

Alarmohet Bajerni, Nagelsmann rezulton pozitiv me COVID-19

10:36, 21/10/2021

Trajneri i Bayern Munichut, Julian Nagelsmann ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bayern Munich përmes një komunikate zyrtare bëri me dije që tekniku gjerman ka dalë pozitiv, pavarësisht që është vaksinuar me dy dozat.

“Julian Nagelsmann, trajner i Bayern Munich, testoi pozitiv me koronavirus, pavarësisht që ishte plotësisht i vaksinuar. Ai do rikthehet në Munich i ndarë nga skuadra dhe pastaj do izolohet aty”, shkruhet në komunikatë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco