VIDEO/ Atalanta shtang Manchester United në Old Trafford, shënojnë Pasalic dhe Demiral

VIDEO/ Atalanta shtang Manchester United në Old Trafford, shënojnë Pasalic dhe Demiral

21:35, 20/10/2021

Atalanta po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Manchester United në “Old Trafford”, në ndeshjen e vlefshme për raundin e tretë në Champions League.

Fillimisht ishte Pasalic ai i cili kaloi në epërsi zikaltërit në minutën e 15, ndërsa Deimiral dyfishoi shifrat në minutën e 28-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco