Formacionet zyrtare/ Bayerni kërkon të blindojë vendin e parë ndaj Benficës

Formacionet zyrtare/ Bayerni kërkon të blindojë vendin e parë ndaj Benficës

20:05, 20/10/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Benficës dhe Bayern Munichut.

Do të jetë ndeshje interesante, pasi në grupin e tyre gjendet Barcelona dhe po tenton të ringjallet për të luftuar për një vend që dërgon në rundin tjetër të garës.

Bayerni është në vendin e parë me gjashtë pikë, Benfica e dyta me katër pikë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco