Formacionet zyrtare/ Man.City rrezikon kualifikim, luan gjithçka për gjithçka kundër Club Brugge

Formacionet zyrtare/ Man.City rrezikon kualifikim, luan gjithçka për gjithçka kundër Club Brugge

17:40, 19/10/2021

Janë publikuar formacionet startuese të ndeshjes së xhiros së tretë në Champions League mes Club Brugge dhe Manchester City.

Anglezët kanë tri pikë pas dy ndeshjeve dhe me humbje ose barazim sonte rrezikojnë kualifikimin.

Në anën tjetër, Club Brugge ka katër pikë nga dy ndeshjet dhe renditet në vendin e dytë, aq sa ka edhe lideri, Paris Saint-Germain.

Formacionet:

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco