Seria A/ Juventusi në epërsi ndaj Romës, mbyllet pjesa e parë

Seria A/ Juventusi në epërsi ndaj Romës, mbyllet pjesa e parë

21:35, 17/10/2021

Ka mbarua me rezultatin 1 me 0 pjesa e parë e ndeshjes me Juventusit dhe Romës.

Zonja e Vjetër ka kauar në avantazh falë golit të Mose Kean duke zhbllokuar rezultatin.

Roma ka tentuar të baraspeshë ndeshjen pasi nuk kanë munguar edhe rastet për skuadrën nga kryeqyteti por pa mundur të barazojë shifrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco