Rezultate të dobëta, shkarkohet trajneri në Seria A

Rezultate të dobëta, shkarkohet trajneri në Seria A

21:20, 17/10/2021

Salernitana ka shkarkuar trajnerin, Fabrizio Castori, pas humbjes 2-1 ndaj Spezia.

Fabrizio Castori është trajneri i 3-të i shkarkuar në Serie A këtë sezon pas, Igor Tudor, Eusebio Di Francescon.

Ndërkohë, pas 8 javësh, Salerintana mban vendin e fundit me vetëm 4 pikë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco