VIDEO/ I dhuron fitoren Baselit, Zhegrova shënon një ‘gol magjik’

VIDEO/ I dhuron fitoren Baselit, Zhegrova shënon një ‘gol magjik’

21:16, 17/10/2021

Zhegrova nisi në mënyrën më të mirë këtë vit në shtator, por pastaj pësoi një lëndim, që e mbajti jashtë fushë për më shumë e një muaj.

Kosovari u rikthye para disa javëve, derisa tani ka nisur të rigjeje formën, ku para pak minutave i solli fitoren Baselit ndaj Sion.

Zhegrova hyri në lojë në minutën e 65-të, ndërsa në minutën e 90-të i dhuroi fitoren Baselit me një supergol nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco