Ilir Daja i zhgënjyer me ekipin, mbledhje urgjente në...

Ilir Daja i zhgënjyer me ekipin, mbledhje urgjente në...

19:53, 17/10/2021

Barazimi me Kukësin i ka hequr mundësinë Partizanit të arrijë tek fitorja e parë në kampionat ku kanë kaluar plot 5 javë.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit Ilir Daja që së bashku me drejtuesit e klubit ishin të sigurte se ndaj Kukësit do të vinte kthesa e madhe.

Pas ndeshjes, Daja nuk ka dalë menjëherë në konferencë për shtyp, por i është drejtuar dhomave të zhveshjes duke bërë mbledhje me ekipin.

Nuk dihen endet arsyet e këtij vendimi, por rezultatet e fundit dhe mos arritja e fitores së parë në kampionat, nuk janë aspak në favor të Ilir Dajës këto kohë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco