Ndahet çifti më i komentuar i botës së futbollit - Wanda akuzon Icardin për tradhti, kjo është bukuroshja që hyri mes tyre

Ndahet çifti më i komentuar i botës së futbollit - Wanda akuzon Icardin për tradhti, kjo është bukuroshja që hyri mes tyre

09:30, 17/10/2021

Martesa mes, Mauro Icardi dhe Wanda Naras, ka marrë fund, raporton “Clarin”.

34-vjeçarja në fakt postoi një “Story” të çuditshme në llogarinë e saj në Instagram këtë të shtunë: "Një familje tjetër e shkatërruar për një kurvë ...".

Sipas "La Gazzetta dello Sport" , Wanda Nara e ka konfirmuar ndarjen nga numri 9 i PSG-së.

Mauro Icardi thuhet se në fakt e ka tradhtuar modelen 34-vjeçare me një aktore të famshme argjentinase, Maria Eugenia Suarez.

Wanda Nara dhe ish -sulmuesi i Interit nuk e ndjekin më njëri tjerin në rrjetet sociale dhe të gjitha fotot midis tyre janë fshirë.

Wanda është menaxhere e Icardi, dhe megjithëse fillimi i marrëdhënies së tyre ishte i diskutueshëm sepse modelja la Maxi Lopez për shkak të Mauro.

Martesa e tyre ka qenë shumë e qëndrueshme gjatë shtatë viteve të fundit, por duket se tani është në rrezik serioz të marrë fund.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco