Lajme të mira për Piolin dhe tifozët e Milanit, Ibra rifillon stërvitjen me skuadrën

Lajme të mira për Piolin dhe tifozët e Milanit, Ibra rifillon stërvitjen me skuadrën

08:44, 15/10/2021

Kthehet Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez i cili ka luajtur vetëm tridhjetë minuta këtë sezon (një gol i shënuar kundër Lazios) pritet të rifillojë shumë shpejt kampionatin. Ibra vuante nga një problem në tendinë që mbajti larg fushave për disa javë.

Sulmuesi skandinav rifilloi stërvitjen në grup me kuqezinjtë të enjten dhe për këtë arsye mund të shpresoj për një vend në grupin e thirrur nga Stefano Pioli për ndeshjen kundër Verona-s zbulon La “Gazzetta dello Sport”. Një lajm i mirë për tifozët e Milanit ...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco