Luan 30 minuta, Aguero gjen golin e parë me Barcelonën

Luan 30 minuta, Aguero gjen golin e parë me Barcelonën

20:21, 13/10/2021

Sergio Aguero ka luajtur për herë të parë me fanellën e Barcelonës që nga transferimi i tij gjatë verës.

Aguero ka qenë pjesë e formacionit sot në ndeshjen miqësore kundër UE Cornellas në stadiumin “Jooan Gamper”.

Kjo miqësore u organizua për Agueron, që të shihet forma e tij fizike pas dëmtimit që ka pasur.

Argjentinasi arriti të shënojë gol pas vetëm 30 minutash titullar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco