Lajmi i fundit

VIDEO/ Përmbyset një trajler në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet njëri kah i lëvizjes

Shënohet tjetër gol, Italia e papërmbajtshme në pjesën e dytë ndaj Belgjikës

Shënohet tjetër gol, Italia e papërmbajtshme në pjesën e dytë ndaj Belgjikës

16:26, 10/10/2021

Italia po tregohet e papërmbajtshme në pjesën e dytë ndaj Belgjikës, në takimin e vlefshëm për vendin e tretë të Ligës së Kombeve.

“Axurrët” realizojnë golin e dytë me anë të Berardit me penallti në minutën e 65-të, teksa më parë kishte realizuar Barella (47’)

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura, ndërsa në të dytën kampionët e Europës e shohin veten në avantazh të dyfishtë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco