Koeman ka edhe fatin kundër, dëmtohet Pedri në prag sfide me Atletico Madrid

Koeman ka edhe fatin kundër, dëmtohet Pedri në prag sfide me Atletico Madrid

13:49, 01/10/2021

Pedri do të mungojë të shtunën mbrëma në ndeshjen që Barcelona do ta zhvillojë me Atletico Madridin.

Lajmin e ka konfirmuar klubi përmes një postimi në faqen zyrtare.

Barça ka bërë të ditur se Pedri luan nga disa probleme muskulore në kofshën e majtë dhe nuk dihet se sa do të jetë jashtë, por një lëndim i tillë të lë jashtë së paku dy javë.

Kundër Atleticos do të vazhdojë të mungojë Sergio Aguero, i dëmtuar që disa muaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco