Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show'

Bayerni zbrit nga froni Real Madrid, UEFA rëndit gjermanët të parët

Bayerni zbrit nga froni Real Madrid, UEFA rëndit gjermanët të parët

09:45, 01/10/2021

Javë pas jave po ndryshon tashmë renditja e UEFA-s.

Sipas paraqitjes së ekipeve, vlerësohen me pikë dhe më pas bëhet renditja e re e UEFA-s për klube.

Befasia është Real Madridi, që ka rënë në pozitën e shtatë, Bayerni prin, që ndiqet nga Manchester City, derisa podiumi plotësohet nga Liverpooli.

10 klubet më të mira sipas UEFA-s:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco