VIDEO/ Shpërthen ‘San Siro’, Milani në avantazh ndaj  Atleticos së Madridit

VIDEO/ Shpërthen ‘San Siro’, Milani në avantazh ndaj Atleticos së Madridit

21:25, 28/09/2021

Po luhet në “San Siro” përballja e Grupit B të Ligës së Kampioneve mes Milanit dhe Atleticos së Madridit, raporton Syri.net.

Kuqezinjtë arrijnë në minutën e 20-të të kalojnë në avantazh me golin e shënuar nga Leao.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco