VIDEO/ Shënohet goli i parë në PSG-Manchester City

VIDEO/ Shënohet goli i parë në PSG-Manchester City

21:18, 28/09/2021

Është shënuar goli i parë në ndeshjen PSG-Manchester City.

Paris Saint Germain ka kaluar në epërsi ndaj City-t në “Parc des Princes”.

Në minutën e 8-të, pas një rrëmuje në zonë, Idrissa Gana Gueye arriti që të shënojë në portën e anglezëve, duke kaluar parisienët në avantazh.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco