Formacione zyrtare/ PSG-Manchester City, Pochettino rreshton...

Formacione zyrtare/ PSG-Manchester City, Pochettino rreshton...

20:19, 28/09/2021

Dy skuadra elitare kërkojnë fitoren përballë njëra tjetrës.

Parisienët vijnë nga një barazim zhgënjyes 1-1 në sfidën e parë me Klub Bryzhin, ndërsa Siti vjen nga një fitore tenistike 6-3 me Lajpcigun.

Pochettino do të rreshtojë nga minuta e parë treshen sulmuese Mesi-Nejmar-Mbape ndërsa Guardiola është përgjigjur me Grilish-Mahrez-Sterling. Pritet një super ndeshje nga të dyja skuadrat ku spektakli është i garantuar.

Në sfidën tjetër, Lajpcigu do të përballet me Klub Bryzhin në një sfidë ku gjermanët vijnë si favoritë në letër.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco