FOTO/ Milan-Atletico Madrid, publikohen formacionet zyrtare të supersfidës së Grupit B

FOTO/ Milan-Atletico Madrid, publikohen formacionet zyrtare të supersfidës së Grupit B

19:50, 28/09/2021

Do të luhet mbrëmjen e sotme në “San Siro” përballja e Grupit B të Ligës së Kampioneve mes Milanit dhe Atleticos së Madridit, raporton Syri.net.

Kuqezinjtë do të synojnë rezultatin e parë pozitiv në grup, pasi vijnë nga humbja me Liverpoolin në transfertë.

Edhe spanjollët duan fitoren e parë në grup, për të vijuar rrugën drejt kualifikimit.

Për sfidën e cila do të luhet në orën 21:00 janë publikuar formacionet zyrtare, që mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco