Lajmi i fundit

VIDEO/ Bashkia e Tiranës mësyn te ‘Sarajet’, merr në kontroll pronën private

VIDEO/ Panik në derbin Lazio-Roma, Milinkovic-Savic shënon dhe bie pa ndjenja pas përplasjes me portierin

VIDEO/ Panik në derbin Lazio-Roma, Milinkovic-Savic shënon dhe bie pa ndjenja pas përplasjes me portierin

18:24, 26/09/2021

Lazio ka kaluar në epërsi 1-0 kundër Romës në derbin e kryeqytetit italian, që po zhvillohet momentalisht në “Olimpico”.

Sergej Milinkovic-Savic shënoi në minutën e 11-të.

Mesfushori serb shënoi me kokë, teksa u përplas me portierin e Romës, duke humbur për pak momente ndjenjat.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco