Formacione zyrtare/ Lazio-Roma, Hysaj luan derbin e parë

Formacione zyrtare/ Lazio-Roma, Hysaj luan derbin e parë

17:48, 26/09/2021

Sonte do zhvillohet derbi i rivalëve lokal, Lazio dhe Roma.

Dy skuadrat italiane do kërkojnë pikët e plota, sidomos pas rivalitetit të madh që kanë mes tyre.

Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi edhe në këtë takim e nis nga stoli.

Ndërsa ,Elseid Hysaj luan derbin e parë

Formacionet zyrtare:

Lazio: Reina; Marusic, Ramos, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto; Pedro, Immobile, Anderson

Roma: Patricio; Karsdorp, Mancini, Ibanez, Vina; Cristante, Veretout, Zaniolo; Mkhitaryan, El Shaaraëy, AbrahamImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco