'Shpërthen' dhuna në stadiumin 'Fadil Vokrri' mes Intelektualëve dhe Skifetarve

'Shpërthen' dhuna në stadiumin 'Fadil Vokrri' mes Intelektualëve dhe Skifetarve

16:18, 26/09/2021

Pas përfundimit të pjesës së parë ka pasur zënka mes tifozerive që janë prezent në derbin Drita-Gjilan, që po zhvillohet në kryeqytet.

Tifozët e Dritës kanë kaluar barrierat e tyre dhe janë afruar tek ‘Skifterat’, ku edhe ka pasur fërkime mes tyre, shkruan GazetaBlic Sport.

Zënka ka ndodhur para pak çasteve, teksa kanë intervenuar edhe personat përgjegjës për siguri në stadium.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

Ja pamjet nga përleshja:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco