VIDEO/ Juventus gjen golin e tretë, Locatelli e bën 'sefte' me bardhezinjtë

VIDEO/ Juventus gjen golin e tretë, Locatelli e bën 'sefte' me bardhezinjtë

13:56, 26/09/2021

Juventusit shënon golin e tretë kundër Sampdorias në “Allianz Stadium”.

Bardhezinjtë shkojnë sërish në +2 nga dorianët falë golit të Locatelli - i pari me Juventusin - në minutën e 57 -të.

Juventus 3-1 Sampdoria.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco