Marotta konfirmon interesimin për portierin e Ajax

Marotta konfirmon interesimin për portierin e Ajax

11:12, 26/09/2021

Peter Bosz dhe Lyon provuan të gjitha kartat për të nënshkruar me Andre Onana këtë verë. Fatkeqësisht, marrëveshja u prish dhe portieri kamerunas qëndroi tek Ajax. Sipas kontratës deri në qershorin e ardhshëm me kampionët e Holandës, Onana është vënë në shënjestër nga Interi për sezonin e ardhshëm.

Informacioni i konfirmuar nga drejtori sportiv i Interit Giuseppe Marotta. "Onana është portier interesant. Ne po shikojmë disa mundësi, por për momentin kemi një portier të madh " tha Marotta për DAZN .

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco