‘Ky është vetëm fillimi’, Florian Marku reagon për herë të parë

‘Ky është vetëm fillimi’, Florian Marku reagon për herë të parë

22:13, 25/09/2021

Florian Marku u shpall sonte kampion bote  në IBF pasi ia doli të mposhte boksierin ukrainas, Maxim Prodan me vendim jurie.

“Mbreti shqiptar” pas prononcimeve për media të ndryshme, së fundmi ka reaguar edhe në rrjetin e tij social “Instagram” ku ka edhe mbështetësit e tij më të zjarrtë.

Marku ka postuar një foto me titullin në brez ku falenderon zoti për çdo gjë që i ka dhënë, po ashtu edhe të gjithë mbështetësit.

Postimi i plotë:

FALEMINDERIT ZOTIT PER CDO GJE. KY ESHT FILLIMI FALEMINDERIT NGA ZEMRA PER TE GJITH PERKRAHJEN

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco