Mposhti ukrainasin dhe u shpall kampion, Meta: Krenohemi me Florianin

Mposhti ukrainasin dhe u shpall kampion, Meta: Krenohemi me Florianin

21:45, 25/09/2021

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pasi Florian Marku u shpall kampion në IDF, duke e konsideruar fitoren një sukses të jashtëzakonshëm.

‘Një sukses i jashtëzakonshëm për boksin tonë profesionist, Florian Marku shpallet kampion bote në IBF! Urimet më të ngrohta dhe gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring! Krenohemi me Florianin’, shkruan Meta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco