Florian Marku u shpall kampion bote, Basha: Triumf i jashtëzakonshëm

Florian Marku u shpall kampion bote, Basha: Triumf i jashtëzakonshëm

21:41, 25/09/2021

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas fitores që korri Florian Marku në Tottenham. Basha shkuan se ky ishte një triumf i jashtëzakonshëm.

‘Triumf i jashtëzakonshëm i Florian Markut, që sot u ngjit në maja botërore! Bravo shqipe’, shkruan Basha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco