Lajmi i fundit

Rriten shifrat e Covid, 12 vdekje dhe 616 raste të reja

Ancelotti i thur elozhe talentit të Realit: Nuk e ndjen presionin, ai mund të luajë në çdo rol

Ancelotti i thur elozhe talentit të Realit: Nuk e ndjen presionin, ai mund të luajë në çdo rol

19:47, 21/09/2021

Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti, doli në një për shtyp në prag të ndeshjes kundër Majorkës, ku ndër të tjera nënvizoi rëndësinë e nënshkrimit me talentin Eduardo Camavinga: "Ai ka të gjitha kredencialet për të luajtur për Real Madridin, është i ri dhe nuk ndjeni presionin, na jep cilësi.

Ai është një mesfushor modern sepse mund të bëjë gjithçka. Nuk është specialist në një pozicion, mund të luajë në çdo pozicion të mesfushës. Do të thotë shumë për ne që e kemi në skuadër. Kemi një mesfushë me përvojë, cilësi dhe rini", tha Ancelotti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco