VIDEO/ Granada surprizon Barcelonën brenda në ‘Camp Nou’

VIDEO/ Granada surprizon Barcelonën brenda në ‘Camp Nou’

21:13, 20/09/2021

Granada ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Barcelonës, në ndeshjen e javës së gjashtë në La Liga.

Ishte Duarte i cili realizoi golin në minutën e dytë të ndeshjes, duke shtangur katalanasit brenda në “Camp Nou”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco