Lajmi i fundit

Berisha njofton takimin e radhës me demokratët: 'Foltorja' të martën në qytetin e Kavajës!

Kush është modelja e faqes ponografike OnlyFans që shoqëroi Lewis Hamilton në Met Gala

Kush është modelja e faqes ponografike OnlyFans që shoqëroi Lewis Hamilton në Met Gala

10:29, 18/09/2021

Lewis Hamilton udhëtoi për në Nju Jork për MET Gala disa orë pas aksidentit të tij gati fatal në Çmimin e Madh të Monzës.

Por sipas Daily Mail, kampioni botëror britanik është kthyer në hotelin etij pas ngjarjes i shoqëruar nga Janet Guzman.

Guzman është një modele e cila numëron rreth 1.9 ndjekës në Instagram por gjithashtu publikon video erotike në faqen ponografike OnlyFans.

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco