A e fiton Roma ‘Seria A’? Publikohen rezultatet e sondazhit

A e fiton Roma ‘Seria A’? Publikohen rezultatet e sondazhit

21:03, 17/09/2021

Roma e Jose Mourinhos ka një start perfekt në 3 ndeshjet e para duke siguruar 9 pikë të plota.

Megjithatë, në një sondazh të Marca, tifozët nuk mendojnë se Roma fiton Serie A duke votuar vetëm e 16%.

Ndërkohë, deri më tani kanë votuar 3548 tifozë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco