Klopp paralajmëron ekipin, injoron Salah

Klopp paralajmëron ekipin, injoron Salah

20:28, 17/09/2021

Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool, ka folur në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së kampionatit kundër Crystal Palace.

“Crystal Palace është përmirësuar shumë këtë vit, do të përballemi me një skuadër që i ka idetë e qarta dhe shumë lojtarë të talentuar”, ka thënë trajneri gjerman.

“Firmino nuk është akoma gati, do të kthehet të stërvitet me shokët e skuadrës vetëm javën e ardhshme. Do të bëj rotacion sepse vijmë nga tri ndeshje në një javë, është normale. Rinovimi i Salah? Nuk kam asgjë për të thënë në lidhje me këtë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco