VIDEO/ Mbështetësit e Atletico i kërkojnë Felix të dëmtojë Griezmann, ua kthen portugezi

VIDEO/ Mbështetësit e Atletico i kërkojnë Felix të dëmtojë Griezmann, ua kthen portugezi

09:32, 17/09/2021

Nuk është sekret që shumë tifozë të Atletico Madrid nuk e duan Antoine Griezmann. Siç e pamë në ndeshjen e parë të Griezmann me fanellën e “Los Colchoneros”, ku francezi u fishkëllye Ëanda Metropolitano në sfidën kundër Portos. Por nuk ka përfunuar këtu, pasi në qendrën stërvitore të Atletico-s, një mbështetës i paraqiti një kërkesë qesharake Joao Félix ...

"Dëmto Griemann Joao, hajde, mos harro," i tha një tifoz ndërsa lojtari portugez po futej në qendrën stërvitore të Ateltico-s. Ky i fundit ishte i prirur për të mbrojtur shokun e tij të skuadrës: "Duhet të kesh më shumë respekt për Griezmann" , i tha ai para se të largohej.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco