Barcelona: Takim urgjent pas humbjes me Bayern, Laporta largohet nga Camp Nou në orën 2

Barcelona: Takim urgjent pas humbjes me Bayern, Laporta largohet nga Camp Nou në orën 2

11:28, 15/09/2021

Humbja 0-3 e pësuar në ndeshjen kundër Bayern Munich la shije të hidhur dhe zhgënjim të madh te Barcelona.

Në fund të ndeshjes, presidenti Laporta u takua me zëvedëspresidentin  Yuste dhe Mateu Alemany.

Një takim "i improvizuar", raporton Sport , i cili zgjati deri në orën 02:00 të mëngjesit dhe që shërbeu për të bërë një bilanc të performancës.

Nën akuzën Ronald Koeman dhe 3-5-2 që kishte shkaktuar shumë diskutime gjatë verës. Laporta, pas takimit, u largua nga stadiumi i fundit pa bërë asnjë deklaratë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco